SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dosa med lock 4537647
nr 453 7647
Dosa med lock
silver, Svenskt 1800-tal, längd: 7, 5
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 februari 2007
kl 16:32:00
23/2 13:07:19
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.